نگین فیروزه

نقش نگین انگشتر امامان شیعه

نقش نگین انگشتر امام علی(ع): الملک لله  ودیگری انگشتر وی که نگینی از حدید صینی سفید صاف بود در هفت سطر بود که در جنگها وشدت ها در دست می کردند.

1_ عندالشدائداعددت لکل هول لا اله الا الله          2_ولکل کرب لا حول ولا قوة الا بالله              3_ ولکل مصیبة نازلة حسبی الله                4_ ولکل ذنب کبیرة استغفر الله                5_ ولکل هم وغم قادح ما شاء الله         6_ ولکل نعمة متجدد الحمد لله            7_ ما بعلی بن ابی طالب من نعم الله فمن الله.

نقش نگین انگشتر امام حسن(ع):العزة لله

نقش نگین انگشتر امام حسین(ع):آن حضرت، دو انگشتری داشته؛ یکی از آن‌ها عقیق بوده که بر آن ان اللَّه بالغ امره» (1) نقش شده بود و دیگری همان است که در روز شهادتش، به غارت برده شد و بر آن نوشته شده بود: لا إله إلّا اللَّه عدد لقاء اللَّه» و وارد شده است: هر کس مانند آن، انگشتر خود سازد، برای او مانعی از شیطان خواهد بود»

نقش نگین انگشتر امام سجاد (ع):خزی وشقی قاتل الحسین بن علی (ع)

نقش نگین انگشتر امام باقر(ع): رب لاتذرنی فردا

نقش نگین انگشتر امام صادق(ع) مصباح کفعمی آورده شده است :الله خالق کل شیء ودیگر اللهم انت ثقتی فقنی شر خلقک

نقش نگین انگشتر امام کاظم(ع):حسبی الله.

نقش نگین انگشتر امام رضا (ع):حسبی الله

نقش نگین انگشتر امام جواد (ع):نعم القادر الله

نقش نگین انگشتر امام هادی (ع):الله ربی وهو عصمتی من خلقه

نقش نگین انگشتر امام حسن عسکری (ع):در فصول الهمة نگین ایشان چنین آمده است (سبحان من له مقالید السموات والارض 

نگین فیروزه

نقش نگین انگشتر حضرت حجة (عج)

آنچه مسلم است حضرت (ع) ورثه ووصی یادگار اوصیاء وانبیاء می باشد .همانگونه که ذوالفقار حضرت علی (ع) وصحیفه حضرت فاطمه (س)ووسایل شخصی از قبیل انگشترهای ائمه ،مهر امامت و  به امام (عج) رسیده است  پس میتواند نقش نگین انگشتر امام عصر(عج) نقش نگین انبیاء یا ائمه (ص) باشد.

سایت زرسی ویترین آنلاین طلا و جواهر مقادیر زیادی از نگین های انگشتر را دارا می باشد و مشتریان بسیاری از این محصولات استقبال بی نظیری به عمل آورده اند.شما هموطنان عزیز می توانید برای مشاهده و خرید نگین انگشتر به سایت زرسی مراجعه نمایید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها